• https://www.facebook.com/100011878776570
  • https://www.twitter.com/TCihaz
    • Kalite Mükemmeliğe Götürür
    • Bizimle bir adım öndesiniz
    • Uzman Kadrosuyla

YÖNETİM

Değerli ziyaretçilerimiz,

 

        Teknomed Tıbbi Sistemler olarak sizlere her zaman en doğru hizmeti verme gayreti içerisindeyiz. Tecrübeli teknik kadromuzla sektörün taleplerini yerine getirme noktasında doğru adımları atmak ve doğru stratejileri uygulamak için elimizden gelen çabayı gösteriyoruz.

Çağın gerektirdiği şartlarda,teknolojik gelişmeleri takip ederek bir yandan teknik çalışmalarımız devam ederken diğer taraftan sektörde küresel marka olma yolunda bizi hedefe yaklaştıracak adımları hızla atıyoruz. Sistem içerisinde yaptığımız her bir yenilik ülke çapında kimliğimizin daha bilinir hale gelmesini kolaylaştırırken aynı zamanda verdiğimiz hizmetin kalitesini de artırıyor.

         Sağlık sektöründe biyomedikal sorunlarının çözümünde ülkemizin öncü firmalarından olma hedefini her geçen gün yapılan yenilikçi doğru hamlelerle taçlandıran firmamız, sizlerin teveccühüne mazhar olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Sizlere daha iyi hizmet verme yolundaki bu yürüyüşümüzde bizleri yalnız bı­rakmayan Teknomed Tıbbi Sistemler ailesinin birer ferdi olan dostlarımızı, yani sizleri saygıyla selamlıyorum.  

 

Nezir Yeşilyurt

Genel Müdür